Listopad 2018

Nowości » Listopad 2018

Miot “S” Australian Cattle Dog - JESSI & BOUR BON

 

Październik zakończył się dla naszej hodowli narodzinami cudownych, w pełni zdrowych szczeniąt, a szczęśliwymi rodzicami zostali:

- nasza niepowtarzalna JESSI - importowana z USA jedna z najlepszych suk hodowlanych na świecie

- nasz jedyny w swoim rodzaju BOUR BON - sprowadzony z Rosji pies o wybitnym rodowodzie z liniami kanadyjskimi i amerykańskimi

 

 

 

 

Szczenięta przyszły na świat 28.10.2018 roku:

 

Silver

Obecnie żyje i pracuje na farmie liczącej ponad 3000 sztuk bydła, gdzie perfekcyjnie wykorzystuje instynkt pasterski będący cechą charakterystyczną dla rasy australian cattle dog

Sylvester Stallone

Pieszczotliwie nazywany w naszej hodowli RAMBO, podobnie jak jego brat pracuje na bardzo dużej farmie bydła, wykonując trudną i niebezpieczną pracę wymagającą dużej sprawności fizycznej, odwagi i koncentracji na zadaniu.

Saimon

Jego nowy dom znajduje się w Izraelu, gdzie przygotowywany jest do zadań specjalnych wymagających typowej dla tej rasy psychicznej i fizycznej odporności oraz twardego charakteru.

Sherman

Pozostał w naszym kraju i żyje ze swoją nową, polską rodziną, która obdarza go miłością, a on odwzajemnia ją swoim oddaniem i wiernością.

Scarlett

Nasza miłość od pierwszego wejrzenia, która została z nami w hodowli. To suka o niebywałej urodzie, wyjątkowych cechach charakteru i doskonałej budowie - nasz skarb i duma. Taka suka rodzi się raz na dekadę.

Wszystkie psy z tego miotu wiodą obecnie szczęśliwe życie rozwijając cechy rasy australian cattle dog w różnych warunkach i w różny sposób. Każdego dnia wykonują ciężką i odpowiedzialną pracę pełniąc różne role: psów szkolonych do trudnych zadań wymagających wytrzymałości, zdyscyplinowania, pracy umysłowej i fizycznej, a także opiekunów i stróżów rodziny.

Szczenięta „ACD Rutkowscy (FCI) - miot “S”

Facebook