"ACD Rutkowscy"

Firma ACD Rutkowscy Izabella Rutkowska, jest firmą rodzinną zajmująca się branżą zoologiczną. Oprócz naszej hodowli, w którą wkładamy całe nasze serce, zaangażowanie i pieniądze prowadzimy także biznes.

Prowadzimy dystrybucję produktów i akcesoriów dla zwierząt. Są to produkty wyselekcjonowane i większość z nich jest rangi Premium. Wszystkie produkty są importowane a my jesteśmy ich dystrybutorami na terenie Polski. Zaopatrujemy w produkty- hodowle, sklepy i mniejsze hurtownie oraz gabinety weterynaryjne.

OD 2018 ROKU - ZMIANY - zapraszamy dośledzenia naszej strony - już niebawem nowe informacje. Pojawią się zupełnie nowe i innowacyjne produkty.

Dla Psów:

 1. Karma, smakołyki i akcesoria firmy Planet Pet. Są to produkty na fińskich recepturach oparte na wspólnych doświadczeniach skandynawskich oraz polskich hodowców.
 2. Karma i smakołyki firmy Essential Foods. Karma rangi premium, bezzbożowa, przygotowywyana z mięsa (nie z mączki), produkowana w 90 stopniach C przez co w pełni zachowuje swoje właścicwości odżywcze.
 3. Torgas - niezniszczalny, długowieczny naturalny gryzak dla psów z korzenia wrzośćca drzewiastego. Jest to bulwa korzenia, która ma niesamowicie interesujące kształty do gryzienia dla psa. Gryzak jest dopasowany do wielkości i wagi psa. Stanowi doskonały dodatek dla zabawy psa, służy jako element odstresowania, uspokaja, oczyszcza kamień nazębny. I jest niezniszczalny! Gryzaki te funkcjonują w wielu hodowlach w Polsce, i psy są bardzo zadowolone, a właściciele jeszcze bardziej.
 4. Jesteśmy także dystrybutorami wszystkich preparatów witaminowych i odżywczych dla psów firmy DOLFOS. Firma specjalizuje się w produkcji wszelkich dodatków oraz witamin i suplementów dla psów oraz innych zwierząt.
 5. Posiadamy w swojej ofercie preparaty przeciw pasożytnicze oraz preparaty na kleszcze i pchły firmy Bayer. Posiadamy stosowne zezwolenia z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynaryjnego na obrót lekami i preparatami bez receptowymi.
 6. Nasza oferta weterynaryjna obejmuje wszystkie leki, preparaty, narzędzia, środki dezynfekcyjne, itp.: - bezreceptowe, które wykorzystuje się w weterynarii.
 7. Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych preparatów firmy ProBiotics. W ofercie mamy wszystkie dostępne preparaty oraz specjalistyczną linię Pro Bio Animals. Przeznaczoną dla zwierząt. Są to preparaty na amerykańskim patencie wykorzystujące Emy - Pożyteczne Mikroorganizmy. Preparaty są nieocenione. Jestem pewna, że jeżeli ktoś raz zacznie z nich korzystać nie wróci do poprzednio używanych preparatów. Po użyciu Emów dom/mieszkanie jest dużo dłużej czyste, preparaty dla zwierząt wspomagają rozwój dobrej mikroflory wewnętrznie a użyte zewnętrznie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie zwierząt. Gorąco polecam.
 8. Trudnimy się także usługami opieki nad zwierzętami pod nieobecność opiekuna czy właściciela. Usługa wykonywana jest w domu zleceniodawcy, a warunki zawsze ustalane indywidualnie.
 9. Zajmujemy się także przewozem psów i kotów. Transport świadczony jest na terenie Polski jak i również na terenie Europy oraz Rosji. Przewozimy psy jedynie na prośbę hodowcy i hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym należącym do FCI. Transport odbywa się specjalnie przystosowanym do tego samochodem, zawsze pod czujnym okiem opiekuna transportu. Kierowca nigdy nie jedzie sam, zawsze towarzyszy mu osoba, która zajmuje się tylko i wyłącznie opieką nad zwierzakiem. Posiadamy stosowne certyfikaty weterynaryjne dla przewozu zwierząt.
 10. Od 2018 roku zajmujemy się także Transportem Lotniczym. Obsługujemy cały świat. Zwierzęta transportujemy drogą lotniczą. Więcej informacji w zakładce NOWOŚCI - Maj 2018.
 11. Jesteśmy organizatorami szkoleń z handlingu z Natalia Novikova - Rosja, oraz organizatorem wyjazdów na szkolenia specjalistyczne do Czech zawsze w lipcu każdego roku.
 12. Od listopada 2018 roku będziemy prowadzili coursing pod Płockiem, ta dyscyplina sportu nas zafascynowała i postanowiliśmy ją także organizować.
 13. Jesteśmy także wydawnictewem. Wydajemy książki. Specjalizujemy się w tematyce kynologicznej. Zapraszamy do współpracy autorów. Jesteśmy zarejestrowanie w Bibliotece Narodowej i mamy nadaną pulę numerów ISBN.

ZAMÓWIENIA:

Zamówień można dokonywać pisząc na nasz adres mailowy oraz dzwoniąc do nas. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty handlowej.

 

Facebook