Październik 2017

Nowości » Październik 2017

Październik zapisze się w naszej pamięci jako miesiąc sukcesów. Odbyliśmy daleką podróż na Łotwę do Rygii, w której odbywała się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych z kwalifikacją na Crufts 2018 oraz Specjalistyczna Wystawa Klubowa Psów Pasterskich grupy I FCI.

Na Międzynarodowej Wystawie w Rydze sędzią był Bill Smith - sędzia z AUSTRALII - z kraju pochodzenia rasy. Sędzia Bill Smith został uznany najlepszym sędzią 2013 roku.  Radość i duma jest nasza ogromna - BOUR BON zachwycił sędziego z Australii - tym większy dla nas zaszyt. Najlepsze szczenie. Sędzia prosił nas o zrobiesienie sobie zdjęć z naszym BOUR BON.  Natomiast DUKE DRY LAND został Zwycięzcą Łotwy oraz uzyskał po raz drugi kwalifikację na CRUFTS od australijskiego sędziego!! Tym samym zdobył Championat Łotwy.

BOUR BON podczas Specjalistycznej Wystawy Klubowej I grupy FCI - stanął na podium BEST IN SHOW  II miejsce - Najpiękniejsze Szczenie Wystawy!! Sedzią na ringu była Estonka - Astrid Lundava a sędzią na BIS była Węgierka ELENA BALAZSOVITS.

Więcej zdjęć w zakładce - WYSTAWY - zapraszamy do oglądania.

Facebook