Wrzesień 2017

Nowości » Wrzesień 2017

We wrześniu nasze Gryfoniki - suczka Brabantka "JAGA"i samiec Brukselski SPEEDY GONZALES uczestniczyły po raz pierwszy w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Płocku. Zarówno suczka jak i samiec otrzymały lokaty "Wybitnie Obiecujące". Bardzo się cieszymy i wierzymy, że to dopiero początek sukcesów naszych Gryfoników.

We wrześniu także mieliśmy przyjemność gościć u siebie gości z Estoni. Bardzo emocjonujące przeżycia nam wszystkim towarzyszyły ale o nich będzie później.....:-)

We wrześniu także uczestniczyliśmy w corocznych warsztatach z Natalią Novikova z Moskwy. Zresztą od Pani Natalii mamy wspaniałą, pięknie  zapowiadającą się suczkę Gryfonika Brabanckiego. Natalia Novikova jest groomerem oraz handlerem. Ma ogromną wiedzę i umiejętności. Szkoliła się u najlepszych groomerów i handlerów w Rosji. Po prostu jest niesamowita. Ja uwielbiam spotkania z nią ponieważ jest wspaniałą postacią. Więcej foto relacji z warsztatów z Natalią w zakłądce - SZKOLENIA - GROOMING I HANDLING. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Facebook