OBÓZ 2017

OBOZY SZKOLENIOWE Czechy » OBÓZ 2017

Obozy prowadzone są cyklicznie co roku zawsze w lipcu i sierpniu. Szkolenie trwa 10 dni i jest to zbiór zadań, które powinien pies przyswoić, a najbardziej powinien przyswoić to właściciel aby potem kontynuować dalsze samodzielne ćwiczenia z psem we własnym zakresie. 

Formuła szkolenia jest nastawiona na naukę i wydobycie z psa jego osobniczych predyspozycji. Osoby szkolące to specjaliści z zakresu pracy z psami i specjalistycznych szkoleń. Są to osoby, które zawodowo przygotowują "służbowe" psy do pracy w różnych dziedzinach. Tropienie, poszukiwanie zaginionych osób, posłuszeństwo, obrona, szkolenie z zakresu wykrywania narkotyków i materiałów wybuchowych, agiliti, tory przeszkód, coursing, treibball.

SZKOLENIOWCY:

Radka Fenclova - posłuszeństwo, agiliti, coursing. Radka prowadzi hodowlę psów rasy Australian Cattle Dog w Czechach. Mieszka 100 km od Pragi w miejscowości Most. Jest niezwykle spokojną, konsekwentną z bardzo dobrym podejściem do szkolenia psów osobą.

Ludek Rada - prace węchowe, tropienie - tzw.: po czesku Stopiczki :-)). Ludek prowadzi hodowlę psów rasy Schipperke. Jego psy są wyszkolone i biorą udział w akcjach tropiąco - poszukiwawczych. Mieszka w Karlowe Wary. Bardzo dobrze potrafi przekazać swoją wiedzę i nauczyć pracy przewodnika psa. Wszystkie zajęcia tego typu z Ludkiem prowadzone są o bardzo wczesnych godzinach porannych lub już po zmroku.  

Judita Klarnerova - zajęcia poszukiwawczo tropiące. Moja ulubienica. Osoba z niesamowitym podejściem do psów, po prostu podczas jej zajęć człowiek ma ochotę zamienić się sam w psa i wykonywać jej polecenia! :-) Jest to cecha rzadko spotykana u szkoleniowców. Mieszka Krasno, Karlovarsky Kraj. Pracuje  dla Służby Więziennej Republiki Czeskiej. Właścicielka Owczarka Malinois oraz Australian Cattle Doga. Cattle Dog jak sama mówi to jej serce - pies wyszkolony do wykrywania narkotyków oraz materiałów wybuchowych. Malinois to także pies pracujący z Juditą i to pies wykorzystywany do jej codziennej pracy z osadzonymi.

Radek Cajka - posłuszeństwo, obrona, treibball, zajęcia specjalistyczne z psem pracującym. Fantastyczny szkoleniowiec, posiadający umiejętności niezwykłej komunikacji z psami różnych ras i usposobień. Na co dzień mieszka w Ostravie. Właściciel "służbowego" psa rasy Owczarek Malinois. Radek pracuje jako szkoleniowiec psów wykorzystywanych w służbach czeskich. Fantastyczny człowiek.

Miroslav Fencl - nieoceniony w nalewaniu nam wszystkim dobrego, zimnego piwa czeskiego. Bez Mirka te turnusy szkoleniowe nie miały by tyle uroku:-)))). 

 
Facebook