Wizyt
Dzisiaj: 3
Wszystkich: 6055
STAT4U

Planowane mioty

Szczenięta » Planowane mioty

Obecnie planujemy szczenięta w naszej hodowli w drugiej połowie 2018 roku!

Jednocześnie wiemy już, że pojawią się szczenięta na wiosnę 2018 roku :-)))))))

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - +48663332242

Jeżeli chcesz mieć szczeniaka danej rasy napisz do nas lub zadzwoń.

Prosimy o uszanowanie naszej pracy hodowlanej i informujemy, że ceny za szczeniaki nie podlegają negocjacji.

W zamian za to otrzymujecie Państwo szczeniaka z metryką Związku Kynologicznego w Polsce lub Rodowodem Eksportowym, z chipem i paszportem, zaszczepionego, odrobaczonego, dobrze z socjalizowanego,   przebadanego w kierunku słuchu BAER oraz  na PRA i PLL – badania genetyczne. Wszystkie wyniki badań otrzymujecie Państwo  w oryginale. Otrzymujecie także Państwo kompletną dokumentację rodziców szczeniąt, ich badań, rodowody oraz zdjęcia,  ponieważ bardzo szanujemy Państwa pieniądze, które przeznaczacie na szczeniaka chcielibyśmy być bardzo transparentni abyście Państwo mieli pełną wiedzę i poczucie bezpieczeństwa, że WASZ wybór jest jedyny, niepowtarzalny i NAJLEPSZY

Jeżeli szczeniak okaże się niehodowlany będzie on sprzedany w odpowiednio niższej cenie z adnotacją w dokumentacji  wraz z zobowiązaniem sterylizacji lub kastracji.  

 

WAŻNA INFORMACJA - jeżeli na pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym miejscu -  jest pytanie o - CENĘ SZCZENIAKA - to nie jesteśmy hodowlą dla PAŃSTWA. Nasza oferta jest skierowana do ludzi odpowiedzialnych, bardzo świadomych i szalenie pragnących psa tej rasy z pełną odpowiedzialnością za całe życie szczeniaka a potem dorosłego psa. 

Facebook