OBÓZ 2018

OBOZY SZKOLENIOWE Czechy » OBÓZ 2018

W 2018 roku jesteśmy współorganizatorem obozów szkoleniowych w Czechach specjalnie przygotowanych dla polskiej grupy. Będzie wiele ciekawych zajęć, między innymi będzie możliwość nauki nowych w Polsce jeszcze nie do końca znanych psich sportów.

Obozy prowadzone będą cyklicznie co roku zawsze w lipcu dla polskiej grupy. Szkolenie trwa 10 dni i jest to zbiór zadań, które powinien pies przyswoić, a najbardziej powinien przyswoić to właściciel aby potem kontynuować dalsze samodzielne ćwiczenia z psem we własnym zakresie. 

Formuła szkolenia jest nastawiona na naukę i wydobycie z psa jego osobniczych predyspozycji. Osoby szkolące to specjaliści z zakresu pracy z psami i specjalistycznych szkoleń. Są to osoby, które zawodowo przygotowują "służbowe" psy do pracy w różnych dziedzinach. Tropienie, poszukiwanie zaginionych osób, posłuszeństwo, obrona, szkolenie z zakresu wykrywania narkotyków i materiałów wybuchowych, agiliti, tory przeszkód, coursing, treibball.

Przedstawiam ofertę szkolenia na 2018 rok.

1. Termin: Obóz rozpoczyna się od dnia 8 lipca 2018 a kończy 14 lipca 2018 roku.

2. Ceny: pobyt jedna osoba + pies do szkolenia za tydzień - 160 euro,

                         następny pies do szkolenia - 70 euro (za tydzień);

                         osoba bez psa cały pobyt - 90 euro (za tydzień);

                         osoba bez psa za jeden dzień pobytu - 17 euro

3. Treningi: treningi odbywają się od rana do wieczora, w blokach szkoleniowych, z przerwami na odpoczynek dla psów.

4. Zakres szkolenia: posłuszeństwo, podstawy obrony sportowej (zakres podstawowy), prace węchowe, agility, oszczekiwanie, prace poszukiwawcze (dla psów z podstawowym  przeszkoleniem i umiejętnościami w tym zakresie), treibball, coursing.

5. Wyżywienie: na miejsce zamawiane są codziennie trzy zestawy obiadowe do wyboru z karty menu, śniadania, kolacje wspólny gril, wspólne biesiadowanie, na miejscu można skosztować specjałów kuchni czeskiej takiej jak utopieniec, piwo, napoje na miejscu - wszystko płatne dodatkowo indywidualnie przez uczestnika. (koszt wyżywienia z napojami i piwem jest niewielki, wg cen obowiązujących w Czechach czyli relatywnie niski).

6. Zapisy: indywidualne pod nr telefonu 663-332-242. Wpłata zaliczki i rezerwację pobytu ustalona jest do dnia 15 maja 2018 w wysokości połowy ceny za turnus (w zależności od indywidualnego zakresu).

7. Dojazd: we własnym zakresie.

8. Noclegi: każdy uczestnik musi zabrać ze sobą namiot - noclegi pod namiotami!!!:-))), zapewniam, ze warunki sanitarno- noclegowe - standard 3 gwiazdek; każdy uczestnik musi także zabrać ze sobą kontener lub klatkę lub specjalne kołki aby móc na czas odpoczynku pozostawić bezpiecznie psa.

9. Teren: szkolenie odbywa się na dużym ogrodzonym terenie z własnym wyposażeniem, wokoło piękne jezioro, kajaki, rowery, las, plaża, zabytkowy zamek, dużo terenu zielonego.

10. ZAPRASZAMY - naprawdę warto, doborowe towarzystwo, pyszne jedzenie, dużo rozrywki dla psów. Pozostają wspaniałe przyjaźnie i miłe wspomnienia. Szkolenie odbywa się w miejscowości MOST 100 km od Pragi w głąb Czech.

 

SZKOLENIOWCY:

Radka Fenclova - posłuszeństwo, agiliti, coursing. Radka prowadzi hodowlę psów rasy Australian Cattle Dog w Czechach. Mieszka 100 km od Pragi w miejscowości Most. Jest niezwykle spokojną, konsekwentną z bardzo dobrym podejściem do szkolenia psów osobą.

Ludek Rada - prace węchowe, tropienie - tzw.: po czesku Stopiczki :-)). Ludek prowadzi hodowlę psów rasy Schipperke. Jego psy są wyszkolone i biorą udział w akcjach tropiąco - poszukiwawczych. Mieszka w Karlowe Wary. Bardzo dobrze potrafi przekazać swoją wiedzę i nauczyć pracy przewodnika psa. Wszystkie zajęcia tego typu z Ludkiem prowadzone są o bardzo wczesnych godzinach porannych lub już po zmroku.  

Judita Klarnerova - zajęcia poszukiwawczo tropiące. Moja ulubienica. Osoba z niesamowitym podejściem do psów, po prostu podczas jej zajęć człowiek ma ochotę zamienić się sam w psa i wykonywać jej polecenia! :-) Jest to cecha rzadko spotykana u szkoleniowców. Mieszka Krasno, Karlovarsky Kraj. Pracuje  dla Służby Więziennej Republiki Czeskiej. Właścicielka Owczarka Malinois oraz Australian Cattle Doga. Cattle Dog jak sama mówi to jej serce - pies wyszkolony do wykrywania narkotyków oraz materiałów wybuchowych. Malinois to także pies pracujący z Juditą i to pies wykorzystywany do jej codziennej pracy z osadzonymi.

Radek Cajka - posłuszeństwo, obrona, treibball, zajęcia specjalistyczne z psem pracującym. Fantastyczny szkoleniowiec, posiadający umiejętności niezwykłej komunikacji z psami różnych ras i usposobień. Na co dzień mieszka w Ostravie. Właściciel "służbowego" psa rasy Owczarek Malinois. Radek pracuje jako szkoleniowiec psów wykorzystywanych w służbach czeskich. Fantastyczny człowiek.

Miroslav Fencl - nieoceniony w nalewaniu nam wszystkim dobrego, zimnego piwa czeskiego. Bez Mirka te turnusy szkoleniowe nie miały by tyle uroku:-)))). 

 
Facebook